Hakkımızda

Hoşgeldiniz

EAS, yıllardır elmaslı aşındırıcılarının kalite takipçisi olma misyonu ile hizmet sunarak başta cam sanayi olmak üzere, seramik, optik cam, sert metal, otomotiv, maden ve inşaat gibi sektörlerde en son teknolojiyi kullanarak, elmaslı aşındırıcı, kesici ve delici disklerin üretimini yapmaya devam etmektedir.

Firmamız, uyguladığı politikalar doğrultusunda, sürekli kaliteyi yükseltmeyi hedefleyerek, müşterilerimizin isteklerine uygun ürün ve hizmeti sağlamak amacıyla, eğitilmiş personel ve uygun donanım ihtiyaçlarını karşılayarak, ürün ve süreçler yazılı dokümanlar ile kontrol edilir hale getirilmiştir. Üretimin her safhasında gerekli deney ve muayeneler yaparak, müşterinin memnun edilmesi amaçlanmıştır.

Hedefimiz, araştırma ve geliştirme çalışmalarını, global müşteri istekleri doğrultusunda yönlendirerek sektörel ve teknolojik gelişmeler ışığında güncel ürün, malzeme, yöntem ve teknikleri siz müşterilerimize paylaşmak ve hizmetinize sunmaktır.

Bu yönde yaptığımız çalışmalar ve uyguladığımız kalite sistemimiz sonucunda, 18.02.2003 tarihinde TUV Sertifikasyon Dairesi tarafından yapılan, üçüncü taraf bağımsız tetkikler sonucu,ISO 9001:2000 Kalite Sistemi’ni uyguladığımız belgelenmiştir.

Kuruluşumuza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, her türlü bilgi ve tecrübeyi sizler ile paylaşmaya hazır olduğumuzu bir kere daha yineleriz.

Gebze Fabrika

Zeytinburnu Fabrika